Prodej - pozemek, trvalý travní porost, 4 590 m²
Investiční pozemky v srdci podhůří – Zlatá Olešnice u Semil, 4 590 m²
Nabízíme k prodeji soubor pozemků o celkové výměře 4 590 m² v obci Zlatá Olešnice u Semil, situovaných v klidném údolí podél Dračího potoka. Pozemky tvoří souvislý celek s přímým přístupem z místní komunikace a nachází se na okraji stávající venkovské zástavby. Lokalita je typická svou krásnou podhorskou krajinou, rozptýlenou zástavbou a vysokou mírou soukromí. Základní informace: • parc. č. 306/1 a 308/2 • celková výměra: 4 590 m² • přístup z veřejné komunikace • klidná lokalita v přírodě Charakter a využití: Dle platného územního plánu jsou pozemky vedeny jako NSZ – smíšené plochy nezastavěného území (zemědělské). V současnosti jsou tedy vhodné zejména pro: • zemědělské využití (louky, pastviny) • zahradu nebo rekreační zázemí • rozšíření pozemků pro okolní nemovitosti • dlouhodobou investici Investiční potenciál: Pozemky se nachází v přímé návaznosti na zastavěné území obce Lokalita: Zlatá Olešnice je vyhledávaná podhorská obec na pomezí Krkonoš a Jizerských hor. Nabízí klidné bydlení i rekreaci s dobrou dostupností do Semil, Tanvaldu i Jablonce nad Nisou. Cena: 800 000 Kč (cca 174 Kč/m²) Cena je nastavena velmi atraktivně pod úrovní obvyklých tržních cen v lokalitě. Důležité informace: Pozemky se nachází v blízkosti vodního toku (Dračí potok), což může znamenat určitá omezení při budoucím využití. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.