Pronájem bytu, 2+1, 44 m²
Pronájem byt 2+1, 44㎡
Nabízíme k pronájmu byt 2+1, v části obce Horní Staré Město v Trutnově, ul. Pomněnková. Dispozici bytu tvoří vstupní chodba (3,24 m2), kuchyně (7,32 m2), obývací pokoj (16,26 m2), ložnice (12,19 m2), koupelna s WC (3,33 m2) a komora (2,02 m2). K bytu náleží sklepní kóje. Byt je v původním stavu, částečně vybaven. Nachází se v 3. NP revitalizovaného panelového domu. Měsíční náklady: 1) 11.000,- Kč nájemné 2) 3.200,- Kč zálohy na vodu a služby (dvě osoby) 3) 2.000,- Kč el. energie a plyn (doporučená částka - nájemce uzavře s příslušným dodavatelem smlouvu na sebe). Celkem: 16.200,- Kč Před zahájením nájmu je nutné složit finanční jistotu (vratná kauce) ve výši 30.000,- Kč. Volný od 1. května 2026. Doporučujeme prohlídku. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N116578.